הקופסה התווספה בהצלחה
הוספת הקופסא נכשלה

      משלוחים מהיום למחר | טלפון להזמנות: 03-6565618   

 

 
חיפוש
Filters
Close

מתנות סוף שנה

מתנות סוף שנה לכל מי שתרצו להגיד תודה!

כי אין מי שלא אוהב שוקולד...

 

למורים ולמורות, למטפלות ולסייעות, למדריכים והמדריכות שהיו אתכם כל השנה.

מארזי שוקולד של GENAVEH במגוון גדלים ומחירים, עם פרליני השוקולד של ז'נווה, באריזות קטנות או גדולות,

מתנה מתוקה ויפה מכל הלב, שתשאיר טעם טוב ומתוק של עוד..

ניתן גם להזמין משלוחי שוקולד עד הבית, אזורי חלוקה מפורטים במדיניות המשלוחים שלנו.

הצג
הצג בעמוד

GENAVEH 6

מארז שרוול עם 6 פרלינים שוקולד ז'נווה GENAVEH שרוול 6 פרלינים מתנה של ז'נווה שוקולד GENAVEH המכיל בתוכו: • מארז קופסה של 6 פרלינים - קופסת שי קשיחה בחלון שקוף לנראות הפרלינים המכילה בתוכה 6 פרלינים רומנטיים. משלוח מארז שוקולד של ז'נווה שוקולד GENAVEH הינו מתנה נפלאה לכל מי שתרצו להודות לו ולפנק אותו בשוקולד איכותי וטעים.
₪36.00

הפתעות שוקולד

קופסת הפתעות שוקולד: מארז של 4 פרלינים חלב ומריר, שלישיית ביצי שוקולד (חלב וניל, מריר קרמל חמאה מלוחה וחלב דובדבנים), שלישית כדורי קראסטי בולס (שוקולד חלב עם שבבי ביסקוויט מקורמל) ורבעיית אצבעות שוקולד חלב ומריר עם פיוטין קראנץ. מארז מתנה מלא הפתעות שוקולד! מתנה נהדרת ומתוקה למורים ולמורות, לגננות ולמטפלות שתשאיר טעם טוב!
₪63.00

מארז 4 פרלינים שוקולד ז'נווה GENAVEH

מארז 4 פרלינים שוקולד ז'נווה GENAVEH מארז קופסת מתנה של ז'נווה שוקולד GENAVEH המכיל בתוכו: • מארז קופסה מהודרת של 4 פרלינים - קופסת שי קשיחה המכילה בתוכה 4 פרלינים של שוקולד מריר, חלב, ולבן, במילוי פראלינה או גנאש. (כ -50 גרם). משלוח מארז שוקולד של ז'נווה שוקולד GENAVEH הינו מתנה נפלאה לכל מי שתרצו להודות לו ולפנק אותו בשוקולד איכותי וטעים. מארז השוקולד נפלא כמתנה ליולדת, מתנה רומנטית ליום נשואים או לטו באב, וכמובן לשמח אהובים כמתנה ליום הולדת.
₪35.00

מארז 18 קופסה פרלינים GENAVEH

מארז 18 פרלינים שוקולד ז'נווה GENAVEH מארז קופסת מתנה של ז'נווה שוקולד GENAVEH המכיל בתוכו: • מארז קופסה של 18 פרלינים - קופסת שי קשיחה המכילה בתוכה 18 פרלינים של פרליני חלב ומריר בטעמי: קפה, תה, אגוזים, מרציפן, פירות ותבלינים מריר. (כ -230 גרם). משלוח מארז שוקולד של ז'נווה שוקולד GENAVEH הינו מתנה נפלאה לכל מי שתרצו להודות לו ולפנק אותו בשוקולד איכותי וטעים. מארז השוקולד נפלא כמתנה ליולדת, מתנה רומנטית ליום נשואים או לטו באב, וכמובן לשמח אהובים כמתנה ליום הולדת.
₪80.00

מארז 16 פרלינים שוקולד ז'נווה GENAVEH

מארז 16 פרלינים שוקולד ז'נווה GENAVEH מארז קופסת מתנה של ז'נווה שוקולד GENAVEH המכיל בתוכו: • מארז קופסה מהודרת של 16 פרלינים - קופסת שי קשיחה המכילה בתוכה 16 פרלינים של פרליני חלב ומריר בטעמי: קפה, תה, אגוזים, מרציפן, פירות ותבלינים מריר. (כ -190 גרם). משלוח מארז שוקולד של ז'נווה שוקולד GENAVEH הינו מתנה נפלאה לכל מי שתרצו להודות לו ולפנק אותו בשוקולד איכותי וטעים. מארז השוקולד נפלא כמתנה ליולדת, מתנה רומנטית ליום נשואים או לטו באב, וכמובן לשמח אהובים כמתנה ליום הולדת.
₪94.00

מארז 16 פרלינים GENAVEH קולקציית פירות

קופסה של 16 פרליני מריר בטעמי אוכמניות, ליים טרי,תפוז, ופטל. כשר חלבי לאוכלי אבקת חלב נוכרי. בהשגחת משולש K
₪94.00

מארז 9 פרלינים

מארז של 9 פרלינים בקופסה מהודרת קשיחה בגימור מוזהב.
₪56.00
הפרלין התווסף בהצלחה
חדשות
ז'נווה שוקולד – מגדלים מתוקים - יום ראשון 02 ספטמבר 2018
בלי לשבור את הראש (והקופה): מתנות לחגים בפחות מ-100 שקלים שתוכלו למצוא בדיזנגוף סנטר ז'נווה שוקולד – מגדלים מתוקים
פרטים
ב"על השולחן" מגזין גסטרונומי- גליון אפייה פברואר-מרץ 2017, חיפשו רעיונות למשלוח מנות בלתי נשכח:בונבוניירה עם אטיטיוד.
פרטים
top